Maszyny tynkarskie

Prace związane z ręcznym tynkowaniem dużych powierzchni już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie stosuje się wysokiej jakości maszyny tynkarskie. Jest to najbardziej ekonomiczna opcja ich nakładania przy większych inwestycjach. Ich zastosowanie pozwoli na szybkie i bardzo dokładne mechaniczne nakładanie tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, posadzek jastrychowych, zapraw murarskich, mas ognioodpornych czy zapraw izolacyjnych. Posługując się naszymi maszynami tynkarskimi, podnosisz jakość swoich usług i zwiększasz liczbę zadowolonych Klientów.

Oferowane przez nas maszyny wyróżniają się niezawodnością w działaniu i powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej firmy zajmującej się tynkowaniem powierzchni. Gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Taką maszynę możesz u nas kupić lub skorzystać z wypożyczalni maszyn tynkarskich. Wynajmując agregat lub inną maszynę tynkarską możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Jak wybrać właściwy agregat tynkarski?

Zastosowanie wysokiej jakości agregatu tynkarskiego sprawi, że aplikacja tynków stanie się efektywniejsza niż przy użyciu tradycyjnych metod ręcznych. Z naszych maszyn tynkarskich z powodzeniem korzystają profesjonalne firmy budowlane, zarówno te duże, jak i mniejsze. Wybór dopasowanego agregatu tynkarskiego o odpowiednich parametrach to doskonała inwestycja na lata. Solidne wykonanie i precyzja działania zagwarantują doskonałe efekty tynkowanej powierzchni.

Na rynku istnieje wiele różnych modeli agregatów do tynkowania, jednak wybierając ten najodpowiedniejszy dla siebie, należy kierować się parametrami technicznymi oraz typem zaprawy jakiej się używa. Inny agregat należy wybrać do tynków gipsowych, cementowo – wapiennych i wylewek samopoziomujących (anhydrytowych), a inny do  klejów, tynków elewacyjnych czy gładzi.

Pod uwagę powinno się również wziąć rodzaj zasilania. W naszej ofercie znajdziesz agregaty tynkarskie uniwersalne zasilane na 220V i 230V czy agregaty 400V, które są bardziej wydajne od pozostałych. Jednak nie wszędzie ich użyjesz. Przy zakupie maszyny tynkarskiej zwróć również uwagę na rozmiar zbiornika – dostosuj go do ilości materiału, jaki chcesz aplikować. W przypadku pytań, skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Agregaty do tynkowania – do tynków maszynowych

Prace budowlane powinny być zawsze wykonywane precyzyjnie i solidnie. Dlatego tynki maszynowe są bardzo opłacalnym wariantem. Agregat do tynkowania MACH Super do mechanicznego nakładania tynków jest doceniany za jakość wykonania, podzespoły najlepszej jakości, niezawodność i prostą konstrukcję. Może pracować w trybie bezworkowym z silosa dzięki współpracy z urządzeniami SILOMACH. Bardzo szybko i dokładnie nałożysz tynki gipsowe, wapienno-cementowe czy posadzki jastrychowe. Pozwoli Ci to na zwiększenie zysków i usprawnienie pracy. Maszyny do tynkowania zapewniają więc wymierne korzyści i stawiają Cię ponad innymi wykonawcami.

Znajdź agregat tynkarski, jakiego potrzebujesz na szneki.pl

Szeroki wybór i wysoka jakość maszyn tynkarskich i innych narzędzi budowlanych sprawia, że znajdujemy się w czołówce producentów i dystrybutorów. Regularnie je udoskonalamy, co przyczynia się do większej liczby Kontrahentów, darzących nas zaufaniem. Jeśli chcesz pracować mądrze, zdecyduj się na agregaty tynkarskie marki MACH. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszych doradców.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (6)
Maszyny tynkarskie
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Agregat tynkarski Mach Super

Agregat tynkarski Mach Super

z wyposażeniem

Indeks katalogowy: 6251

Dostępność: Mało
Ustalenia indywidualne
23 490,00 zł brutto 19 097,56 zł netto + 23% VAT / szt.
SILOMACH 140 silomat urządzenie tłoczące

Dostępność: Brak
Ustalenia indywidualne
38 395,00 zł brutto 31 215,45 zł netto + 23% VAT / szt.
Agregat tynkarski MACH Super ST PRO

Agregat tynkarski MACH Super ST PRO

z wyposażeniem

Indeks katalogowy: 6252

Dostępność: Mało
Realizacja do 2 dni
22 900,00 zł -4% 21 995,00 zł brutto 17 882,11 zł netto + 23% VAT / szt.
Agregat tynkarski MACH Compact 230V ECO

Dostępność: Mało
Realizacja do 2 dni
20 990,00 zł brutto 17 065,04 zł netto + 23% VAT / szt.
Agregat tynkarski POWERMIX ALPHA 400V

Agregat tynkarski POWERMIX ALPHA 400V

nowy z wyposażeniem

Indeks katalogowy: 6276

Dostępność: Mało
Realizacja do 2 dni
22 496,70 zł -4% 21 490,00 zł brutto 17 471,54 zł netto + 23% VAT / szt.
Agregat tynkarski POWERMIX ALPHA 220V

Agregat tynkarski POWERMIX ALPHA 220V

Indeks katalogowy: 6296

Dostępność: Mało
Realizacja do 2 dni
25 490,00 zł brutto 20 723,58 zł netto + 23% VAT / szt.