O nas

Spółka G24 Grupa Machowicz powstała w 2016 r. z przekształcenia firmy MACHOWICZ BUDOWNICTWO w dojrzalaszą i sprawniejszą organizację.  

Nasze doświadczenie wywodzi się z wieloletniej pracy w branży tynkarskiej. Zaczynaliśmy od serwisu maszyn tynkarskich i wykonawstwa tynków na największych inwestycjach Warszawy.

Z biegiem lat sami zaczęliśmy produkować maszyny tynkarskie. W 2009 r. stworzyliśmy własną markę agregatów tynkarskich MACH Super. Są to wysokiej klasy urządzenia specjalistyczne przeznaczone do nakładania tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Nasze agregaty tynkarskie posiadają certyfikat zgodności CE.  W 2017  r. stworzyliśmy kolejne maszyny ułatwiające pracę tj. SILOMACH urządzenie tłoczące suchą mieszankę wprost do agregatu tynkarskiego. W ten sposób wcielamy w życie hasło "TYNKUJ BEZ WORKÓW". Nasze starania o rozwój produktów dla różnych typów robót wykończeniowych zawocowały wyprdukowaniem w 2019 r. kolejnej maszyny MACH VARIO. Tym razem był to agregat tynkraski i pompa do betonu w jednym urządzeniu.

W naszym sklepie znajdziecie pompy ślimakowe, wiertnice, koronki diamentowe, taśmy malarskie i wiele innych produktów potrzebnych w codziennej pracy.

Zajmujemy się również sprzedażą, dystrybucją i serwisem maszyn i urządzeń budowlanych produkowanych przez niemieckie firmy: HOLZINGER, BERLAN, EIBENSTOCK oraz PFT i PUTZMEISTER.

Co roku firmy GRUPY MACHOWICZ uzyskują czołowe pozycje w rankingu regionalnym i ogólnopolskim prowadzonym przez firmę KNAUF i PPG Industries - DEKORAL.

Zatrudniamy najlepszych fachowców, dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.