O nas

Historia naszej firmy sięga roku 1998, a Spółka G24 Grupa Machowicz została założona w 2016 na bazie doświadczeń jakie zdobyliśmy  w branży budowlanej.

Nasze doświadczenie wywodzi się z wieloletniej pracy w branży tynkarskiej. Zaczynaliśmy od importu używanych maszyn tynkarskich w 2005 roku. W 2008 roku założyliśmy profesjonalny serwis maszyn tynkarskich.

Zaledwie rok później zaczęliśmy produkować maszyny tynkarskie - stworzyliśmy własną markę agregatów tynkarskich MACH Super. Są to wysokiej klasy urządzenia specjalistyczne przeznaczone do nakładania tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, wylewek samopoziomujących oraz innych prac. Nasze agregaty tynkarskie posiadają certyfikat zgodności CE.  W 2017  r. stworzyliśmy kolejne maszyny ułatwiające pracę tj. SILOMACH urządzenie tłoczące suchą mieszankę wprost do agregatu tynkarskiego. W ten sposób wcielamy w życie hasło "TYNKUJ BEZ WORKÓW". Nasze maszyny są stale ulepszane - staramy się słuchać uwag użytkowników i na bieżąco wprowadzamy zmiany ułatwiające użytkowanie.

W naszym sklepie poza maszynami znajdziecie wszelkie części zamienne. Asortyment jest podzielony na działy tematyczne, co powinno ułatwić znalezienie produtków. W ofiercie mamy także narzędzia tynkarskie i malarskie i wiele innych produktów potrzebnych w codziennej pracy.

Jesteśmy głównym importerem marki POWERMIX, w ofercie której są doskonałej jakości agregaty tynkarskie oraz części.

Zajmujemy się również sprzedażą, dystrybucją i serwisem maszyn i urządzeń budowlanych produkowanych przez niemieckie firmy: PFT, PUTZMEISTER, EIBENSTOCK

Serdecznie zapraszamy do współpracy!