Naprawa maszyn tynkarskich

Poza sprzedażą nowych i używanych maszyn budowlanych zajmujemy się także gwarancyjną i pogwarancyjną naprawą maszyn tynkarskich. W dzisiejszych czasach prace budowlane wymagają coraz bardziej zaawansowanych technologii i sprzętu. Maszyny tynkarskie to jedne z kluczowych urządzeń, które nie tylko znacznie przyspieszają tempo pracy, ale także wpływają na jakość wykonanych tynków. Jednak, jak każde inne maszyny i urządzenia zużywają się i psują.

Dbając o sprawność i bezawaryjność tych maszyn możesz uniknąć nieplanowanych przerw w pracy oraz dodatkowych kosztów, dlatego warto regularnie korzystać z usług serwisowych oraz czyścić maszynę odpowiednimi środkami i narzędziami. Nasza firma zapewnia szybki i profesjonalny serwis maszyn tynkarskich takich jak:

  • agregaty tynkarskie – do tynków maszynowych oraz tradycyjnych,
  • pompy tynkarskie,
  • silomaty,
  • wiertnice do betonu.

Posiadamy 20 lat doświadczenia, kompleksową wiedzę, niezbędne środki oraz narzędzia, dzięki czemu mamy możliwość wykonania wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn tynkarskich. W przypadku serwisu gwarancyjnego pamiętaj, aby mieć ze sobą kartę gwarancyjną i dowód zakupu maszyny.

Serwis agregatów tynkarskich

Zapewniamy mobilny serwis agregatów tynkarskich i innych maszyn – dojeżdżamy do klienta na budowę. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki na miejscu. Jeśli sytuacja tego wymaga – zabieramy maszynę do naszego zakładu. W swojej ofercie mamy części do agregatów tynkarskich, a także akcesoria wspomagające.

Czasami naprawa maszyny tynkarskiej polega na wymianie zużytych części, które mogą wpływać na jej prawidłowe funkcjonowanie. Należy pamiętać, że regularna kontrola i wymiana takich elementów jak filtry, uszczelki czy przewody hydrauliczne znacznie przedłuża żywotność urządzenia.Ponadto serwis maszyn tynkarskich powinien obejmować także konserwację i smarowanie części ruchomych, aby zapewnić ich płynne działanie oraz minimalizować ryzyko awarii. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować w kwestii napraw gwarancyjnych/pogwarancyjnych lub w celu umówienia wizyty serwisowej – zadzwoń pod numer: 797-028-282. Zapraszamy!

szneka i ślimak tynkarski