Kategorie

Aktualności

3xP: Promo - Październik - PMX
Przez cały październik mamy rabat 5% na wszystkie pompy ślimakowe marki PMX. Pompy z tej serii oferują dobry stosunek jakość/cena 💲 i są dostępne w wielu wariantach: D6-3, D7-2,5, D8-2, D6-3 Slim czy B4-1,5 do PFT Ritmo. Obecnie ślimaki są wykonane ze stali narzędziowej co pozytywnie wpłynęło na żywotność.
Zachęcamy do zakupów z rabatem i darmową wysyłką 🆓 :

 

NOWOŚĆ - szneki PMX  z rabatem -10%!

W naszej ofercie pojawiły się pompy ślimakowe serii PMX, które oferują dobrą jakość w świetnej cenie. Bazowo są one znacznie tańsze od pomp niemieckich o ok. 20%, a dodatkowo przez cały lipiec są w promocji z rabatem -10%. Jest to świetna okazja, żeby spróbować czegoś nowego - aktualnie komplet Twister D6-3 PMX jest tańszy o ok. 100 zł niż nasz bestseller EW D6-3. Poza typową pompą D6-3 oferowane są także inne modele: D8-2 o wysokiej wydajności 32l/min, D6-3 Slim do agregatów na 230V, B4-1,5 do Ritmo. Zachęcamy do zakupów!

https://szneki.pl/szneki,c11,pl.html

Zapraszamy do skorzystania z nowej opcji dostawy - transport bezpośrednio do Klienta naszymi busami do 3,5 t. Opcja dostępna dla całej Warszawy i Powiatu Wołomińskiego w cenie 50 zł. Wszystkie zamówienia staramy się realizować do 24h od złożenia. W dostawie poza standardową ofertą e-sklepu (części, narzędzi itd.) są dostępne także materiały budowlane, np: tynki, grunty, profile tynkarskie, drabiny, łaty. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - chętnie pomożemy: jesteśmy do dyspozycji telefonicznie pod numerem 22 781 46 41 lub mailowo g24@machowicz.pl

Uwaga! Klienci firm kurierskich otrzymują wiadomości SMS z informacją o konieczności uiszczenia opłaty za dezynfekcję paczki. Prosimy nie klikać w link, wiadomość jest fałszywa i prowadzi do podrobionej strony, która może spowodować włamanie na konto bankowe lub inną formę wyłudzenia. Apelujemy o ostrożność.

Nasz bestseller - statory marki Even Wall modelu D6-3 - są od teraz dostępne w odświeżonej wersji po "liftingu". Nowa dostawa dotarła do nas w zeszłym tygodniu, od razu pojawiło się wiele pytań od Klientów. Uspokajamy - jest to dokładnie ten sam produkt, zmieniło się jedynie opakowanie. W związku z pojawieniem się na rynku wielu podróbek, sprzedawanych jako Even Wall, producent zdecydował się na zmianę designu statorów, rezygnując na stałe z poprzedniej wersji (pomarańczowego twistera). Jako największy dystrybutor marki EVEN WALL w Polsce zapewniamy - sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty. Jednocześnie ostrzegamy przed zakupem podróbek, które nie zapewniają odpowiedniej jakości. Pełna oferta dostępna w naszym sklepie, po rabaty zapraszamy do zakładki OFERTY

W związku z epidemią koronawirusem COVID-19 chcielibyśmy Was zapewnić, że w naszej firmie wprowadziliśmy odpowiednie środki bezpieczeństwa. Wszyscy pracownicy noszą jednorazowe rękawiczki nitrylowe, wprowadziliśmy procedury odkażania rąk a przekazywanie towaru, dokumentów i gotówki odbywa się bezkontaktowo. Towar jest też przez nas cyklicznie odkażany, a pomieszczenia regularnie wietrzone. Dostawy zamówień odbywają się normalnie i będziemy się starali utrzymać łańcuch dostaw tak długo, jak to możliwe.

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.
 
 

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Szukaj

Sprawdź stan połączenia z internetem